Partnere

I tillegg til direktesalg samarbeider vi med våre partnere om salg og implementering av InfoCaption.

Salgs- og konsulentpartnere

Partnere som hjelper oss å selge InfoCaption til våre kunder, men som også kan hjelpe til å produsere innehold. Ofte er denne type leveranser koblet til et spesifikt system som leverandøren implementerer hos sin kunde. En fordel med denne måten å arbeide på er at kunden kan ta over forvaltningen av produsert materiale.

EVRY

Evry (Norge) arbeider først og fremst med offentlig sektor i Norge.

Kontaktperson: Agathe Rusås Olsen
E-post: agathe.olsen@evry.com

Pulsen

Pulsen arbeider primært med InfoCaption innenfor deres virksomhet for omsorg, Magna Cura og Combine.

Kontaktperson: Anders Heland
E-post: anders.heland@pulsen.com

Unit4

Unit 4 (Norden) tilbyr tjenester innenfor rammen av deres tilbud av ERP-system.

Kontaktperson: Aud-Katrin Sugar
E-post: aud-katrin.sugar@unit4.com

 

Acando

Acando er ett konsulentselskap som har som forretningsidé å levere nytte sammen med sine oppdragsgivere ved å forbedre og effektivisere prosesser, organisasjon og digitale løsninger.

Kontaktperson: Maria Grevillius
E-post: maria.grevillius@acando.com

 

Advania

Advania er med sine over 1000 medarbeidere i Sverige, Island, Norge og Danmark en av de større og mest heldekkende systemintegratørene i Norden.

Kontaktpersoner

Göteborg: Malin Falkvall Dämbäck
E-post: malin.damback@advania.se

Stockholm: Ola Lindgren
E-post: ola.lindgren@advania.se

 

Produksjonspartnere

Noen ganger har virksomheten ikke mulighet til å lage alt materiale selv, eller så vil man ha ytterligere et pedagogisk og innholdsmessig løft. I tillegg til at InfoCaption kan leverere denne type tjenester samarbeider vi med profesjonelle e-læringsprodusenter.

Contento Wassum

Contento Wassum lærer opp deg som arbeider innenfor bank, finans eller forsikring. Vi gjør opplærig fra yrkesintroduksjon til spesialistkunnskap. Med instruktører som jobber i, eller har en bakgrunn i bransjen kan vi tilby deg høy kvalitet og moderne opplæringsformer som er koblet til din hverdag.

Kontaktperson: Per Brahm
E-pos: per.brahm@contentowassum.se

 

QD-Utbildning

QD Utbildning har stor erfaring i å produsere interaktiv opplæring og guider.

Kontaktperson: Jan-Gunnar Nergård
 E-post: jan-gunnar.nergard@qdutbildning.se

 

Andre